گذاشتن آهنگ در سایت به صورت رایگان

تعرفه پخش موزیک

برای دیدن لیست تعرفه پخش موزیک به این صفحه مراجعه کنید :

این جا کلیک کنید

امروزه با توجه به افزایش میل به خوانندگی و شهرت و به تب افزایش خوانندگان، اکثرا به دنبال راهی کم خرج و به صرفه تر برای به اشتراک گذاشتن آثار هنری خود در وب سایت ها هستند در این بین عده ای هم به دنبال گذاشتن آهنگ در سایت به صورت رایگان هستند که در دنیای مجازی امروز کمتر سایت پربازدیدی از این سیاست یعنی پخش رایگان آهنگ در سایت پیروی می کند.

گذاشتن آهنگ در سایت به صورت رایگان
گذاشتن آهنگ در سایت به صورت رایگان

چرا پخش رایگان آهنگ در سایت ؟

با اندکی تامل و جستجو در این باره متوجه خواهید شد که اکثر سایت هایی که بصورت رایگان آهنگ شما را در سایت قرار می دهند هیچ بازدهی مثبتی برای شما ندارند. دلیل این امر چیست؟ دلیل دیده نشدن آهنگ شما این است که وقتی آهنگ را برای سایت مورد نظر که رایگان حمایت میکند ارسال میکنید آن اثر در بخشی از سایت قرار داده می شود که به هیچ وجه در مرکز توجه شنوندگان و کاربران سایت قرار ندارد. راه حل چیست؟ ما به شما مشاهده لیست پخش سراسری آهنگ را پیشنهاد می کنیم که از مبلغ ناچیز 60 هزار تومان شروع می شود.

پخش رایگان آهنگ در سایت های معتبر

بگذارید همین اول کار خدمتتان عرض کنم که چیزی به اسم پخش رایگان در سایت های معتبر وجود ندارد ! تنها در صورتی سایت های معتبر به صورت رایگان از اثر شما حمایت می کنند که یا معروف و مشهور باشید و یا واقعا استفداد باشید که توسط سایت های بزرگ موسیقی مثل سایت رادیو جوان و یا لیبل آونگ موزیک کشف و به دنیای موسیقی معرفی شوید. اگر هم سایتی از شما به صورت رایگان حمایت کند مطمئناً بازخورد مناسبی دریافت نخواهید کرد و باز هم تنها راه که در بالا هم عرض کردیم مشاهده لیست پخش سراسری موزیک و انتخاب یکی از پکیج ها با توجه به بودجه شما برای پخش است.

گذاشتن آهنگ در سایت رادیو جوان

شاید در حال حاضر پخش موزیک در رادیو جوان یک دغدغه اصلی برای هر آرتیستی باشد و یکی از سایت هایی که قصد دارد آثارش را در آنجا به گوش هواداران خود برساند رادیو جوان است. لازم است این نکته را به شما گوشزد کنم که چیزی به عنوان پخش رایگان موزیک در رادیو جوان وجود ندارد ! اما متاسفانه مشاهده شده برخی از همکاران ما برای پخش آهنگ در رادیو جوان هزینه های گزافی دریافت می کنند که به دور از انصاف است، یکی از اهداف ما از ساخت این وب سایت این است که جلوی سواستفاده برخی از سودجویان از بی اطلاعی خوانندگان از قیمت های پخش سراسری موزیک بگیریم ! به شما پیشنهاد می کنم از قیمت های پخش هماهنگ موزیک ما دیدن کنید و حتما با سایر همکاران مقایسه انجام دهید.

پخش رایگان آهنگ رپ

در مورد رپ هم موضوع به همین شکل است ! چیزی به عنوان پخش رایگان آهنگ رپ نداریم و اگر هم داشته باشیم به هیچ عنوان آن طور که باید آن اثر دیده نخواهد شد…حتماً و حتماً یه سر به صفحه تعرفه پخش سراسری موزیک بزنید

برای دریافت مشاوره در زمینه پخش سراسری و یا دریافت قیمت و لیست دلخواه شما با ما در تماس باشید: صفحه تماس با ما

پاسخ بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

تماس برای مشاوره رایگان
0
X