پخش موزیک – هر آنچه که باید درباره یک پخش موزیک موفق بدانید

پخش موزیک – هر آنچه که باید درباره یک پخش موزیک موفق بدانید

مقدمه چرا پخش موزیک ؟

امروزه پخش موزیک یکی از دغدغه های اصلی تمامی خوانندگان است فرقی نمی کند خواننده معروف باشد و یا تازه کار، هر دو این دغدغه را دارند اما چه چیزی پخش موزیک را تا این حد مهم کرده؟
ما در این مقاله به چه چیز های می پردازیم ؟

وبسایت پخش موزیک
وبسایت پخش موزیک

پخش موزیک در اینستاگرام

ببینید اگه بخوام خیلی ساده و خلاصه بهتون بگم اینستاگرام یه بستر مناسبیه برای پروموت کردن و تبلیغ کسب و کار شما حالا چه خواننده باشید چه هر کسب و کاری اما اینجا بحثمون خوانندگیه پس پخش موزیک در اینستاگرام هدف بحث ما هست. شما اگه 20 تا موزیک هم توی گوگل و سایت ها منتشر بکنید ولی کسی ندونه شما آهنگ دادید از کجا می خواید معروف بشید؟ یک جایی باید کار شما تبلیغ بشه تا مخاطبان بدونن که شما آهنگ جدید دادین تا بیان آهنگتون رو دانلود بکنن پس هیچوقت تاثیر اینستاگرام رو دست کم نگیرید و همیشه توی پکیج های پخش سراسری موزیک که انتخاب می کنید پخش موزیک در اینستاگرام رو حتما در نظر بگیرید حتی اگه شده 2 تا پیج کار کنید !

پخش موزیک در اینستاگرام
پخش موزیک در اینستاگرام

پخش موزیک در تلگرام

اولین چیزی که به ذهن همه میرسه وقتی بهشون میگیم پخش موزیک در تلگرام میگن بابا تلگرام که فیلتره ! اما وقتی از خودشون می پرسی که آهنگای جدید رو از کجا دانلود میکنی میگه تلگرام! خنده دار نیست ؟ یکم توی این زمینه مقاوت وجود داره اما حقیقت امر اینه که تلگرام 50 میلیون کاربر ایرانی داره که توی این چند سال که اینترنت فراگیر شده بی سابقه بوده بین همه اپلیکیشن ها و از وقتی هم کانالای موزیک راه افتادن یجورایی بازار وبسایت دارا رو کساد کردن… چون همه گفتن چه کاریه بری توی سایت دانلود کنی بعد کپی کنی توی گوشی به دردسرش نمی ارزه همینجا جلوی دستمون توی کانالا و ربات ها هست دیگه…
اینجاس که پخش موزیک در تلگرام مهم میشه چرا؟ چون دیگه کسی از سایت دانلود نمیکنه آهنگای جدید رو… پس تا اینجای کار هم پخش سراسری موزیک در اینستاگرام مهم و حیاتیه و همینطور پخش سراسری موزیک در تلگرام !!! اما صبر کنید ! مقاله هنوز ادامه داره !!

پخش موزیک در تلگرام
پخش موزیک در تلگرام

پخش موزیک در گوگل

تا اینجای کار ما از اهمیت پخش موزیک در اینستاگرام و پخش موزیک در تلگرام براتون کامل توضیح دادیم اما نقش پخش موزیک در گوگل چیه این وسط؟ شاید براتون سوال شده باشه که ما برای چی آهنگمون رو هزینه کنیم و روی سایت بذاریم؟ همه از تلگرام برمیدارن دیگه.. خب اشتباهتون همینجاست ! ما سه دسته مخاطب داریم : دسته اول مخاطبانی که موزیک ها رو از کانال ها و ربات های تلگرامی دانلود میکنن دسته دوم مخاطبان وفاداری هستن که هنوز که هنوزه وبسایت مورد علاقشون رو ول نکردن و از اونجا کارای جدید رو دنبال می کنند دسته سوم هم که ترجیح میدن از اپلیکیشن های موزیک آهنگ های جدید رو بشنون. الان از من می پرسید که خب آرتا ما فقط بخاطر دسته دوم بیایم پخش موزیک در گوگل رو انجام بدیم ؟

خب یک حالتی وجود داره ممکنه مخاطب شما به هر دلیلی نتونه از تلگرام آهنگ شما رو دانلود کنه اگه شما پخش موزیک در گوگل انجام نداده باشید اون مخاطب شما از کجا باید آهنگ رو دانلود کنه؟ پس متوجه شدیم که پخش سراسری موزیک در گوگل هم مهمه و نقش کلیدی در موفقیت یک اثر داره

پخش موزیک در گوگل

نتیجه گیری

با توجه به مطالبی که براتون گفتیم نتیجه میگیریم که برای داشتن یک پخش خوب و موثر باید در هر سه جبهه فعال باشید درسته هزینه نسبت به پخش روی یک پلتفرم بیشتر میشه اما بازدهی که میگیرید خیلی با قبل متفاوت خواهد بود حالا که نسبتاً توی پکیج چیدن مسلط شدید می تونید از قسمت صفحه اصلی وب سایت پخش موزیک و یا تعرفه پخش سراسری موزیک اولین پکیج پخش سراسری موزیک تون رو خودتون بسازید !!

پاسخ بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

تماس برای مشاوره رایگان
0
X